Навчання

В Інституті навчається 650 здобувачів, в тому числі 50 аспірантів та 400 студентів денної форми. В інституті здобували і здобувають освіту іноземні студенти з Туреччини, Азербайджану, Казахстану, Туркменістану та інших держав.

Навчання в інституті здійснюється українською мовою за освітніми рівнями: 


Працевлаштування

Наші студенти мають найкращі можливості для успішної роботи в правоохоронних органах, судах, нотаріаті, адвокатурі, органах державної влади та місцевого самоврядування, наукових та дослідницьких установах, підприємствах та організаціях. 


Можливості для студентів

В Інституті працюють найкращі викладачі, до навчального процесу постійно долучаються практикуючі юристи, які діляться досвідом роботи як в Україні, так і закордоном. Навчання здійснюється в сучасних аудиторіях. Студенти та аспіранти мають можливість користуватись сучасними науковими лабораторіями, бібліотечно-інформаційним центром СумДУ, отримувати медичні послуги в Університетській клініці. Всі студенти забезпечуються місцями в гуртожитках, мають можливість користуватись різноманітними об’єктами спортивної інфраструктури для всебічного та повноцінного розвитку.

ННІ права є активним учасником міжнародного освітнього процесу. Всі наші студенти мають можливості для проходження практики, стажування, участі в програмах академічної мобільності в кращих навчальних закладах Європи, Азії та Америки. Зокрема, традиційними стали стажування студентів ННІ права в Університеті Фоджі (Італія), отримання подвійних дипломів магістра Варненського вільного університету імені Чорноризця Храбра (Болгарія) тощо. 


Кадровий потенціал та позиції в рейтингах

Кадровий потенціал інституту складає 47 юристів вчених та практиків, переможців конкурсів та грантових програм. 100 % викладачів мають науковий ступінь, у тому числі 12 осіб – доктори юридичних наук.


Наші досягнення

Інститут займає топові позиці у провідних міжнародних та національних рейтингах. Детальніше

Сумський державний університет,
вул. Харківська, 116,
м. Суми, Україна, 40007
Головний корпус, каб. Г-804
тел./факс: +38(0542) 337-114
e-mail: [email protected]