Телефонуйте прямо зараз:

тел/факс +38 (0542) 33-71-14
тел. +38 (0542) 68-78-46

Оберіть мову сайту:

Зважаючи на небезпечну ситуацію, спричинену російською агресією проти України, повідомляємо про наступне

  1. Комунікація зі студентами

Департамент міжнародної освіти тимчасово працюватиме в режимі online. Для оперативного вирішення будь-яких питань ви можете скористатися наступними каналами комунікації з нами:

  • E-mail: [email protected]
  • телефон +380637052545 (Telegram)
  • телеграм-канал «SumDU International Students Info Channel» - для розміщення офіційних повідомлень з корисною та важливою інформацією для студентів.
  • телеграм-група “FOREIGN STUDENTS OF SUMDU” – груповий чат для прямого спілкування зі студентами
  1. Медична допомога

У випадку погіршення стану здоров`я студенти мають можливість скористатися кваліфікованою консультацією лікарів Університетської клініки СумДУ (звертатись до Жаркової Альбіни Володимирівни)

  1. Рекомендації для безпечного перебування студентів під час загрози.

Зважаючи на складну та небезпечну ситуацію, що склалася в Україні та у м. Суми зокрема, студентам рекомендується залишитися у гуртожитках та не покидати їх без нагальної потреби, дотримуватись комендантської години, виконувати інструкції та вказівки співробітників університету, зокрема, під час переміщення в укриття у разі роботи системи оповіщення. Виключно з міркувань безпеки, у зв’язку із порушенням залізничного та автомобільного сполучення м. Суми з іншими населеними пунктами, іноземним студентам категорично не рекомендується залишати територію міста Суми та намагатися самостійно їхати в будь-яких напрямах. Уважно слідкуйте за інформацією на нашому телеграм-каналі.