В Інституті навчається більше 2000 здобувачів, в тому числі 200 аспірантів та 1000 студентів денної форми. В інституті навчаються іноземні здобувачі освіти з понад 15 країн світу.

Навчання в інституті здійснюється українською та англійською мовами за освітніми рівнями:

Студенти та випускники завжди мають найкращі можливості для успішного працевлаштування та кар’єрного становлення в міжнародних та українських компаніях, державних установах.

США, Канада, країни Європи, Африки та Азії  - по всьому світу працюють випускники Інституту, що підтверджує результативний критерій якісного економічного навчання

БіЕМ – чудове інтеркультурне середовище, креативний простір для особистого та професійного зростання, осередок творчості та інноваційних методів викладання. В Інституті працюють провідні українські та іноземні викладачі, навчання здійснюється в сучасних аудиторіях, коворкніг класах, студіях з застосуванням VR технологій, економічних профільних лабораторіях. Студенти та аспіранти мають можливість користуватись сучасною бібліотекою СумДУ, яка дозволяє користуватися як базами тестового доступу так і ресурсними базами - Scopus, WoS,  Research4Life, Coursera, Grammarly, Springer eBooks 2017.

Інститут БіЕМ є активним учасником міжнародного освітнього процесу та надає можливості для проходження практики, стажування, участі в програмах академічної мобільності в кращих навчальних закладах Європи, Азії та Америки. Наші студенти разом з викладачами  – постійні учасники міжнародних освітніх COIL програм, що надає їм можливість навчатись в одному віртуальному класі зі студентами з усього світу!

Всі студенти та аспіранти Інституту забезпечуються місцями у комфортних гуртожитках, а наявна інфраструктура студмістечка створює атмосферу затишку та гарного настрою.

Легкоатлетичний манеж, 3 басейни закритого типу, тренажерні зали, поля для ігрових видів спорту дозволяють студентам та аспірантам Інституту продовжувати досягати власних спортивних результатів або з користю для свого здоров’я проводити вільний час.

Кадровий потенціал та позиції в рейтингах

Кадровий потенціал інституту складає 200 провідних вчених-економістів, переможців конкурсів та грантових програм. Більше 95% викладачів мають науковий ступінь, вчене звання, в тому числі 40 осіб – доктори економічних наук.

Інститут займає топові позиці у провідних міжнародних та національних рейтингах, у тому числі включений до галузевого рейтингу THE у галузі "Бізнес та Економіка" в категорії ТОП 400-500 ЗВО світу. Детальніше