Факультет є найбільшим в університеті. На денному відділенні навчається понад 1700 студентів та  близько 150 аспірантів. Заняття проводять висококласні викладачі з великим досвідом та потужним науковим профайлом. Методики викладання стало вдосконалюються задля досягнення максимальної студентоцентрованості та інклюзивності. Навчальні матеріали регулярно оновлюються відповідно до вимог сучасності. Освітні програми акредитовані Національним Агентством Забезпечення якості освіти на рівень А та Б.

Перелік та короткий опис освітніх програм можна переглянути на сайті факультету

Наші випускники користується стабільним попитом у високотехнологічній індустрії, державному секторі та наукових установах. Факультет співпрацює на офіційному рівні з десятками ІТ-компаній, які мають своє навчальні центри на нашій базі. Своє перше місце роботи переважна більшість студентів отримує на старших курсах.

Викладачами факультету надаються широкі можливості дистанційного навчання, доступу до навчальних матеріалів та застосовується індивідуальний підхід. Факультет ЕлІТ має найбільшу партнерську базу підприємств та компаній для проходження практичної підготовки студентами. Серед них як місцеві, так і міжнародні компанії, що спеціалізуються на ІТ бізнесі, інжинірингу, енергетиці, автоматизації тощо. Студенти залучаються до наукової роботи та мають можливість знайти себе у академічній кар’єрі. На факультеті налагоджена система комунікацій та підтримки студентів.

Кадровий потенціал

Близько 120 викладачів, серед яких член кореспондент Національної академії наук України, 20 професорів та докторів наук, більше 80 доцентів та кандидатів наук - усі вони допомагають студентам успішно оволодіти знаннями в обраній сфері, а також заохочують до участі у науковій роботі за актуальними темами досліджень.

Колектив факультету та окремі викладачі регулярно здобувають перемоги у різноманітних внутрішніх та національних конкурсах. Зокрема, у галузевому рейтингу THE (Times Higher Education) у галузі "Physical Science" факультету обіймає позицію серед ТОП 300-400 ЗВО світу. Науковці факультету наукові проекти, що фінансуються у обсязі сотень тисяч доларів від національних та міжнародних фондів, індустрії. Кошти витрачаються, у тому числі на закупівлю сучасного обладнання.