Освіта в СумДУ:

2013р., спеціаліст за спеціальністю «Лікувальна справа» (диплом з відзнакою);
2015р., клінічна ординатура за спеціальністю «Ортопедія і травматологія»;
2019р., аспірантура за спеціальністю «Медицина».


Професійний шлях:

2016-2019р., асистент кафедри ортопедії і травматології, Центральна міська лікарня м. Суми;
2019-2021р., лікар-асистент, Центр ортопедії і хірургії плеча (Мюнхен, Німеччина).
З 2021р., Лікар ортопед-травматолог, Центр плечового суглобу – ортопедії в Asklepios Klinikum Bad Abbach (Orthopädie II Zentrum für Wirbelsäulen-  und Skoliosetherapie (Бад Аббах, Німеччина)

Відгук:
«Ще у 2006 році мені довелося обирати заклад для здобуття вищої освіти. Я відвідав 6 найкращих університетів України, де пропонували отримати медичну освіту, але мій вибір був однозначним –  Сумський державний університет. Чому так? По-перше, СумДУ займає високі позиції в найкращих світових рейтингах, окрім того кожного року не лише підтверджує набутий статус, а й вдосконалюється та підіймається вище. По-друге, мене вразила якісна освіта, яку надають талановиті викладачі та відомі професори, застосовуючи сучасні методи навчання. Навчальна лікарська практика почалася вже на 3 курсі, а це лише через 2 роки після початку навчання. Пам’ятаю, що в лікарнях було дружнє ставлення до нас, іноземних студентів, і ми були щиро вдячні за це. Разом з тим, уже в 2006 році були створені достойні умови для навчання студентів: зручні навчальні кімнати, лабораторії, безкоштовний інтернет, тощо. Я пам’ятаю, лабораторії анатомії працювали до пізньої години, щоб студенти могли там навчатися. А ще не потрібно витрачати час на дорогу: була можливість жити в гуртожитку поруч з університетом, і це дуже зручно. 
Ми – чотири брати-випускники СумДУ – з упевненістю можемо говорити про те, що університет надає широкі можливості для професійної діяльності. Ми отримали не лише дипломи з відзнакою, ми здобули відмінні практичні уміння та навички в медичній сфері, які використовуємо не лише в Україні, а й за кордоном. На знак вдячності за все, що дала нам Україна, ми завжди шукаємо можливість допомагати країні та підтримувати українців у ці скрутні часи».

Сумський державний університет,
вул. Харківська, 116,
м. Суми, Україна, 40007
Головний корпус, каб. Г-804
тел./факс: +38(0542) 337-114
e-mail: [email protected]