Телефонуйте прямо зараз:

тел/факс +38 (0542) 33-71-14
тел. +38 (0542) 68-78-46

Оберіть мову сайту:

У Сумському державному університеті створюється Асоціація випускників-іноземців СумДУ (далі – Асоціація). Якщо Ви бажаєте стати членом Асоціації, будь-ласка, заповніть on-line форму, після чого ми з Вами зв'яжемось найближчим часом. Заздалегідь вдячні за надання інформації про подальше Ваше працевлаштування та Вашу контактну інформацію.

 

ВІДГУКИ НАШИХ ВИПУСКНИКІВ 

 

Повне ім’я: Хамед Акіл Алі Ебрахім Аббас

Громадянство: Королівство Бахрейн.

Період навчання: 13 років;

Освіта: Сумський державний університет

  • 2003 – 2009 рр. – повна вища освіта зі спеціальності «Лікувальна справа»;
  • 2009 – 2011 рр. – клінічна ординатура (спеціальність – «Загальна хірургія»);
  • 2011 – 2013 рр. – клінічна ординатура (спеціальність – «Онкологія»);
  • 2013 – 2015 рр. – аспірантура.

Сумський державний університет є одним з найкращих вищих навчальних закладів. Свій власний досвід навчання я отримав у медичному інституті. Уже після випуску, повертаючись у минуле, я згадую найкращі 13 років свого життя. Ці роки були неначе захоплюючі американські гірки.

Сумський державний університет – чудове місце, де пройшли мої найкращі студентські роки. Я рекомендую його всім на своїй батьківщині (Королівстві Бахрейн), тому що в університеті ти відчуваєш себе наче вдома, навіть якщо ти далеко від нього.

Перед тим як вступити до університету, я відчував себе як маленька рибка, яку несподівано винесло у великий океан! Але, потрапивши до Сумського державного університету я зрозумів, що помилявся. Університет пропонує різноманітні чудові заходи, які допомагають призвичаїтися перед початком занять.

Протягом 13 років свого навчання в університеті в мене була чудова можливість подорожувати Сумами та Європою. Я відвідав парк імені Кожедуба, Сумський обласний художній музей ім. Ніканора Онацького, садибу Суханових та багато інших визначних місць.

Навчання в Сумах дає багато знань, які готують особистість до реального світу, що чекає на неї після закінчення навчання. Отримати ступінь доктора медицини дійсно непросто, але в Сумському державному університеті вам буде завжди цікаво та приємно навчатися.

Порада для іноземних студентів Сумського державного університету: користуйтеся всіма ресурсами та можливостями, які дає вам університет та використовуйте отриманий в ньому досвід якомога повніше заради яскравого майбутнього, тому що вам пощастило стати одним із тих, хто може змінити світ.

Що я найбільш ціную в Сумському державному університеті – це можливість пізнавати нові культури та знаходити справжніх друзів з усього світу, які залишаться твоїми друзями на все життя.

Я пишаюся та радію можливості бути частиною великої родини Сумського державного університету.

 

 

Повне імя: Саїді Мпенду;

Громадянство: Об’єднана Республіка Танзанія;

Період навчання: 7 років;

Освіта: Сумський державний університет:

• 1993 – 1994 рр. – підготовче відділення Департаменту міжнародної освіти СумДУ;

• 1994 – 2000 рр. – повна вища освіта зі спеціальності «Лікувальна справа».

Сумський державний університет (СумДУ) є одним із найвизначніших університетів України. Мій досвід навчання в ньому почався з підготовчого відділення, потім був медичний інститут СумДУ. Я з теплом згадую ці найкращі 7 років свого життя в університеті та в м. Суми. Цей досвід став захоплюючим поворотним моментом у моєму житті та кар’єрі. Тут я отримав знання з російської мови, української культури та медицини.

Навчання в Сумському державному університеті добре готує особистість до реального світу, який його чекає після закінчення університету, та дозволяє продовжувати навчання чи отримати роботу в будь-якому куточку світу.

Сьогодні я працюю спеціалістом у галузі суспільної охорони здоров’я та директором представництва міжнародної організації The Balm In Gilead Inc. До того ж, я є членом професійно-технічної ради Міністерства охорони здоров’я та соціального забезпечення та членом державно-приватного партнерства Технічної робочої групи. Також я є заступником голови Наглядової ради Інституту здоров’я м. Іфакара та членом Національного підкомітету з питань клінічних досліджень та Національного комітету з етики медичних досліджень Національного інституту медичних досліджень.

Отримавши такий дорогоцінний досвід та необхідні знання в Сумському державному університеті, я вирішив, що моя донька Рехема Саїді Мпенду також має навчатися в СумДУ. Я впевнений, що знання та досвід, які вона отримає в університеті, стануть гарним підґрунтям для її успішного майбутнього. Більш того, я сподіваюся, що друзі, яких вона знайде під час навчання, залишаться для неї справжніми друзями на все життя.