Телефонуйте прямо зараз:

тел/факс +38 (0542) 33-71-14
тел. +38 (0542) 68-78-46

Оберіть мову сайту:

Усі іноземні студенти забезпечені кімнатами з комфортними умовами проживання в гуртожитках № 3, 4, 5 студмістечка СумДУ, які зруч-но розташовані. Гуртожиток № 3 знаходиться поряд із навчальними корпусами університету та мальов-ничим озером Чеха. Гуртожитки № 4 та № 5 знаходяться поряд із медичним інститутом СумДУ біля лісу та річки.

З іноземними громадянами працюють досвідчені психологи та висококваліфіковані фахівці, які допомагають адаптуватися до умов проживання в Україні. Ураховуючи те, що в гуртожитках СумДУ проживають представники близько 50 національностей, університет популяризує доброзичливе ставлення до людей різних націй і віросповідань, повагу до їхніх традицій і звичаїв.

Правом на проживання на період сесій у гуртожитках СумДУ користуються також іноземні студенти заочної і дистанційної форми навчання.

З метою організації змістовного дозвілля іноземних студентів, які мешкають у гуртожитках, здійснюється ціла низка спортивно-масових, культурно-масових та виховних заходів. Разом з представниками адміністрації університету кілька разів на рік організовуються «круглі столи», де розглядаються актуальні питання проживання студентів у гуртожитках.

ХАРЧУВАННЯ

Для забезпечення харчування іноземних студентів на території університету працюють: їдальня університету (274 місця), їдальня медичного інституту СумДУ (80 місць), кафетерій (40 місць), буфети у приміщеннях навчальних корпусів. Студентам, викладачам і співробітникам університету пропонується меню з широким асортиментом: перші страви, гарніри, м’ясні та рибні страви, салати, соки, чай, кава, смачні тістечка та солодкі десерти.