Телефонуйте прямо зараз:

тел/факс +38 (0542) 33-71-14
тел. +38 (0542) 68-78-46

Оберіть мову сайту:

У спортивному клубі СумДУ культивується 40 видів спорту, працює більше 76 спортивних секцій, є спортивні команди вищої ліги, 22 студенти – рекордсмени та призери Олімпійських ігор, чемпіонатів світу, Європи.

Щоденно з 7 до 22 години в СумДУ працюють спортивні об’єкти (24 спортивні споруди): плавальний басейн, стадіон, спеціалізовані зали спортивної хореографії, єдиноборств, настільного тенісу, ігрові та тренажерні зали, стрілецький тир, спортивно-ігрові майданчики зі штучним покриттям, веслувальна та лижна бази, клуб інтелектуальних спортивних ігор та інші.

Введені в дію нова спортивно-танцювальна зала в корпусі Н, спортивно-оздоровчий центр «Універ», санаторій-профілакторій.

У Сумському державному університеті працюють секції з таких видів спорту: легка атлетика, легкоатлетичний крос, шашки, шахи, дзюдо, вільна боротьба, волейбол, настільний теніс, стрільба з лука, футзал, карате, спортивна та фітнес-аеробіка, гандбол, плавання, баскетбол, спортивне орієнтування, бокс, футбол, волейбол пляжний, веслування на байдарках, лижні гонки, біатлон, туризм, паркур, рукопашний бій.

Серед іноземних студентів СумДУ на базі медичного інституту створена команда з міні-футболу – «СумДУ-International», яка грає в студентській лізі міста Суми.