Телефонуйте прямо зараз:

тел/факс +38 (0542) 33-71-14
тел. +38 (0542) 68-78-46

Оберіть мову сайту:

Лінгвістичний центр Департаменту міжнародної освіти (ЛЦ ДМО) розпочав свою діяльність у 2011 році. Вона спрямована передусім на підвищення рівня мовної підготовки іноземних громадян, які навчаються в СумДУ. Лінгвістичний центр надає можливість іноземним студентам СумДУ пройти мовне стажування з метою вдосконалення рівня володіння українською та англійською мовою. 

Мовне стажування на базі лінгвістичного центру передбачає підвищення рівня володіння мовою в найкоротші терміни.

По-перше, ефективність стажування забезпечує можливість вдосконалення рівня володіння українською мовою безпосередньо в середовищі спілкування. По-друге, мовне стажування відбувається в невеликих групах (8 - 12 осіб). Навчання іноземців забезпечують висококваліфіковані викладачі кафедри мовної підготовки і кафедри германської філології факультету іноземної філології та соціальних комунікацій. 

Курс навчання та обсяг годин мовного стажування визначається робочими програмами залежно від потреб замовника. Вивчення української та англійської мови, як правило, здійснюється за такими напрямами:

• вступний курс фонетики;

• базова граматика;

• науковий стиль мовлення;

• практика зв'язного мовлення.

У разі успішного проходження повного курсу теоретичного і практичного навчання та підсумкового контролю іноземні студенти отримують сертифікати встановленого зразка.

Отже, системна та ефективна робота з досвідченими викладачами в процесі мовного стажування на базі лінгвістичного центру дає можливість іноземним студентам набути необхідні знання та великий мовленнєвий досвід.