Телефонуйте прямо зараз:

тел/факс +38 (0542) 33-71-14
тел. +38 (0542) 68-78-46

Оберіть мову сайту:

У Сумському державному університеті з лютого 2010 року працює «Клас Конфуція» за підтримки Інституту Конфуція Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна. Мета діяльності інституту – поширення китайської мови і китайської культури в усьому світі, сприяння розумінню ментальності китайського народу, розвиток дружніх взаємовідносин між Китаєм та іншими країнами. На сьогодні у світі відкрито більше ніж 1000 інститутів Конфуція. У США таких інститутів 458, в Англії – 116, в Україні – 6.

Вивчення китайської мови в «Класі Конфуція» здійснюється в групах різного рівня складності. Одним зі стимулів до вивчення китайської мови є стипендії китайського уряду для кращих слухачів «Класу Конфуція» задля забезпечення можливості стажування в Китаї.

Слухачі «Класу Конфуція» мають можливість скласти іспит на знання китайської мови Hanyu Shuiping Kaoshi (HSK) в Інституті Конфуція Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. Результати іспиту визнаються в усьому світі і дають можливість брати участь у конкурсах на отримання стипендії для стажування в Китаї або вступати до університетів Китаю.

Так, студенти СумДУ після успішного завершення навчання в «Класі Конфуція» вже мали можливість навчатись у таких провідних університетах Китаю, як Шаньдунський політехнічний універ-ситет у місті Цзибо та Шенсійський педагогічний університет у місті Сіань.

Продемонструвати знання китайської мови та культури слухачі «Класу Конфуція» можуть на різноманітних лінгвістичних змаганнях та конкурсах, що постійно проводяться в провідних ВНЗ України.