Телефонуйте прямо зараз:

тел. +38 (0542) 68-78-46

Оберіть мову сайту:

Новини СумДУ

СУМСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ – ВПЕРШЕ У ТОП-150 РЕЙТИНГУ МОЛОДИХ ВИШІВ СВІТУ ВІД QS

Сумський державний університет першим серед українських вишів увійшов до престижного міжнародного рейтингу кращих молодих університетів світу від QS.

Рейтинг укладається щороку британською компанією QS на основі результатів головного рейтингу QS World University Rankings, в якому СумДУ входить до 3% кращих вишів світу.

«В рейтингу представлено молоді зірки світового простору вищої освіти, які найбільш стрімко зростають», - зазначається в компанії QS. Сумський державний університет оцінений на позиції 101-150 у світі та наразі є єдиним українським вишем, що увійшов до рейтингу.

Сумський державний університет вкотре підтвердив третю позицію серед українських вишів в рейтингу Webometrics

У липневій редакції 2017 року рейтингу Webometrics Сумський державний університет вкотре увійшов до трійки кращих ВНЗ України разом із КНУ ім. Т. Шевченка та НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського».

У порівнянні з минулорічними результатами СумДУ зміцнив свої позиції за об’ємом та якістю контенту, розміщеного у відкритому доступі.

У СумДУ працює Міжнародна літня школа блогерів та громадських журналістів

З 2 серпня в Сумському державному університеті діє Міжнародна літня школа блогерів та громадських  журналістів. 24 учасники із Сум, Харкова, Конотопа вивчають, що таке блогінг та де шукати теми для авторської публіцистики, як знімати та редагувати фото, правила зйомки, відеомонтаж в Adobe Premiere. Організатор десятиденного тренінгу – «Інтерлінк Академія» (м. Гамбург, Німеччина). Програма літньої школи фінансується Міністерством іноземних справ Німеччини. Від України проектом опікується – громадська організація «Інститут розвитку регіональної преси» (м. Київ).

СумДУ має найчисленніше представництво студентів-спортсменів, які візьмуть участь у Всесвітній літній Універсіаді

Сумський державний університет делегує для участі в 29 Всесвітній літній Універсіаді 2017 року 12 висококваліфікованих спортсменів. В Універсіаді, яка пройде в КНР у період з 19 по 30 серпня, вони будуть представляти українську збірну в змаганнях з волейболу, дзюдо, легкої атлетики та стрільби з лука. Зі слів голови комітету фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України, Генерального секретаря Спортивної студентської спілки України Вадима Стеценка, який представив поіменний склад спортивних команд національної збірної України, найбільше представництво студентів-спортсменів серед профільних навчальних закладів (3 університети фізичного виховання і спорту) має Національний університет фізичного виховання та спорту України (25 осіб), а серед національних, класичних, технічних та педагогічних університетів (65 вишів) на першому місці знаходиться Сумський державний університет.

СумДУ став інформаційним партнером проекту посилення участі громадськості в реалізації вимог ЄС щодо технічного регулювання торгівлі

СумДУ став інформаційним партнером проекту «Посилення участі громадськості в реалізації вимог ЄС щодо технічного регулювання», який фінансується Європейським Союзом та Міжнародним фондом «Відродження» в рамках «Громадська синергія».

Проект спрямований на підвищення рівня знань представників малого та середнього бізнесу України, а також громадських активістів про правила та вимоги поглибленої і всеохоплюючої зони вільної торгівлі, вимоги щодо безпечності продукції, міжнародні стандарти менеджменту підприємств в умовах розширення міжнародної торгівлі.

7 жовтня у Конгрес-центрі Сумського державного університету відбувся святковий захід до Дня незалежності Нігерії. У святкуванні взяли участь іноземні студенти африканських країн, представники департаменту міжнародної освіти. Всіх присутніх зі святом щиро привітали лідери африканських країн, молодь із яких навчається у СумДУ.