Телефонуйте прямо зараз:

тел. +38 (0542) 68-78-46

Оберіть мову сайту:

Новини СумДУ

В Університетській клініці СумДУ відкрито Навчально-науковий центр томографії (+відео)

6 лютого на базі Університетської клініки Сумського державного університету відкрили Навчально-науковий центр томографії. Участь у заході взяли ректор СумДУ Анатолій Васильєв, очільники міста та області, представники закладів охорони здоров’я та медичних установ. Центр створено для надання консультативно-діагностичних послуг населенню та проведення науково-дослідних робіт. Також тут будуть навчатися студенти та лікарі різних спеціальностей, проходити підвищення кваліфікації медичні працівники.

У СумДУ відбувся перший етап «Школи майбутніх керівників»

17 лютого навчально-науковим інститутом фінансів, економіки та менеджменту імені О.Балацького Сумського державного університету спільно з Управлінням освіти та науки Сумської міської ради проведено перший етап «Школи майбутніх керівників» для учнів 9-11 класів. Школярі активно працювали у рамках тренінгової програми «Менеджер у XXI столітті: моя команда і я», яка передбачала лекцію-дискусію та тренінги за секціями «Менеджмент» і «Публічне управління та адміністрування». У «Школі майбутніх керівників» взяли участь представники 14 шкіл м. Суми та 2 шкіл Сумського району, було зареєстровано 82 учасника.

Студент СумДУ – «бронзовий» призер Чемпіонату світу зі стрільби з лука

З 14 по 19 лютого у м. Янктон (США) проходив Чемпіонат світу зі стільби з лука, де студент Медичного інституту Сумського державного університету (спеціальність «Спорт»)Олексій Гунбін разом із Віктором Рубаном та Георгієм Іваницьким в командних змаганнях посіли третє місце.

У СумДУ відбувся вернісаж виставки «Тихе небо» Олександра Заступа

Галерея мистецтв «Академічна» познайомила студентів і викладачів Сумського державного університету з  творчим доробком члена Національної спілки художників України та викладача Сумської дитячої художньої школи Олександра Заступа. На вернісажі були присутні шанувальники мистецтва сумського митця і студенти, викладачі та представники директорату навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС» Сумського державного університету.

Волонтери СумДУ провели міську акцію, присвячену тижню Масляної

15 лютого волонтери Сумського державного університету організували та провели міську акцію «Розгуляй», присвячену Масляному тижню. На головній вулиці міста – Соборній, студенти роздавали перехожим власноруч приготовані млинці та вітали зі святом. Дорослим пригощання діставалися лише після виконання завдання, підготовленого волонтерами заздалегідь у рамках розважальної програми. Цього року близько трьохсот сумчан скуштували млинці, що майже удвічі більше, ніж минулого року.

7 жовтня у Конгрес-центрі Сумського державного університету відбувся святковий захід до Дня незалежності Нігерії. У святкуванні взяли участь іноземні студенти африканських країн, представники департаменту міжнародної освіти. Всіх присутніх зі святом щиро привітали лідери африканських країн, молодь із яких навчається у СумДУ.