Телефонуйте прямо зараз:

тел. +38 (0542) 68-78-46

Оберіть мову сайту:

Новини СумДУ

QS World University Rankings 2019: Сумський державний університет – у топ-800 кращих університетів світу

Сумський державний університет зміцнив свої позиції серед кращих університетів світу та України у міжнародному рейтингу QS World University Rankings, який вважається одним із найбільш авторитетних у світі. З категорії 800+ СумДУ перейшов у категорію 750-800 у загальносвітовому заліку, чим підтвердив своє місце у 3% кращих університетів світу.

У СумДУ відбулася перша в Україні міжнародна конференція DSMIE-2018

12-15 червня в Конгрес-центрі Сумського державного університету відбулася міжнародна конференція «DESIGN, SIMULATION, MANUFACTURIG: THE INNOVATION EXCHANGE». Захід відбувся під гаслом «Разом ми можемо зробити більше для науки, технологій, інженерії та освіти!» і дав змогу обмінятися інноваціями науковцям з 11 країн світу.

Завідувачеві кафедри педіатрії медичного інституту СумДУ Олександру Сміяну присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України»

Відповідний Указ підписав Президент України Петро Порошенко. «За значний особистий внесок у розвиток вітчизняної системи охорони здоров'я, надання кваліфікованої медичної допомоги та високу професійну майстерність присвоїти почесне звання «Заслужений лікар України» Сміяну Олександру Івановичу – завідувачеві кафедри медичного інституту Сумського державного університету»,  - йдеться в Указі від 13 червня 2018 р. Колектив СумДУ вітає Олександра Івановича та бажає нових професійних звершень!

У СумДУ відбулася менторська сесія для соціальних бізнес-проектів

8-9 червня в конгрес-центрі Сумського державного університету відбувся менторський модуль Школи соціального підприємництва.

Увечері першого дня модулю проекти учасників пройшли «краш-тест», який виявив сильні та слабкі сторони їх соціальних бізнес-проектів. Протягом другого дня учасники Школи мали консультації з професійними менторами у форматі speed dating.

Команди СумДУ – призери Кубку світу з кордових моделей

5-8 червня у німецькому місті Зебніц відбувся етап Кубку світу з кордових моделей у класі F2C, на якому команда авіамоделістів Сумського державного університету продемонструвала успішні результати. Екіпаж у складі аспірантів факультету технічних систем та енергоефективних технологій Іллі Родіна та Ігоря Осадчого посів 1 місце, а дует у складі студента першого курсу Медичного інституту Дмитра Лободи та механіка Андрія Жука виборов 3 місце.

7 жовтня у Конгрес-центрі Сумського державного університету відбувся святковий захід до Дня незалежності Нігерії. У святкуванні взяли участь іноземні студенти африканських країн, представники департаменту міжнародної освіти. Всіх присутніх зі святом щиро привітали лідери африканських країн, молодь із яких навчається у СумДУ.