Телефонуйте прямо зараз:

тел. +38 (0542) 68-78-46

Оберіть мову сайту:

Новини СумДУ

Сумський державний університет – у топ-3 українських вишів за даними Webometrics

Міжнародний рейтинг Webometrics опублікував оновлену версію рейтингу університетів світу станом на січень 2019 року. Сумський державний університет повернув собі статус «бронзового призера» серед українських закладів вищої освіти, увійшовши до топ-3 українських вишів разом із Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Волонтери СумДУ влаштували флешмоб до Дня закоханих

14 лютого волонтери Сумського державного університету разом з учасниками фольклорно-краєзнавчого гуртка «Краяни» організували флешмоб до Дня всіх закоханих. На площі біля центрального корпусу зібралося понад 100 студентів -  представників інститутів та факультетів університету, які об’єдналися у велике  символічне серце, тим самим продемонструвавши свою любов до навчального закладу.

Науковець СумДУ поділився досвідом викладання в Китаї

11 лютого на позаплановому зібранні Офісу подорожей Сумського державного університету під керівництвом викладача кафедри германської філології Олени Назаренко відбулася зустріч шанувальників культури Сходу. Гостем був  кандидат філологічних наук, доцент Віталій Дорда, який протягом 2018-2019 н.р. займається викладацькою та науковою діяльністю у школі та університеті у м. Шанхай (Китай) в рамках грантової діяльності.

У СумДУ визначили володаря Кубка ректора з плавання

11-12 лютого в басейні Сумського державного університету відбулися традиційні змагання з плавання за Кубок ректора СумДУ.  За нагороди змагалися хлопці та дівчата у трьох вікових категоріях: 2007 р. н. та молодші, 2005 і 2006 р. н., 2004 р. н. та старші. Команди (школи для занять плаванням) Сум та Шостки привезли по 15 учасників, кожен з яких міг виступити у двох видах програми та в естафеті.

Студентки СумДУ – переможниці Всеукраїнського музичного конкурсу «Чарівний камертон»

9-11 лютого у м. Дніпро відбувся ІІІ Всеукраїнський конкурс професійного музичного мистецтва «Чарівний камертон», в якому взяли участь більше 300 вихованців музичних шкіл та навчальних закладів мистецького спрямування із Дніпра, Херсона, Полтави, Харкова, Сум та ін.

Сумський державний університет на конкурсі представили солістки вокальної студії Аліна Товстиженко (Медичний інститут),  Олександра Бублій (Факультет електроніки та інформаційних технологій), а також вокальний ансамбль «KVINTA» у складі Ганни Вернидуб, Наталії Іншиної, Поліни Кашенко, Валентини Немеш та Яни Савченко (Факультет іноземної філології та соціальних комунікацій).

7 жовтня у Конгрес-центрі Сумського державного університету відбувся святковий захід до Дня незалежності Нігерії. У святкуванні взяли участь іноземні студенти африканських країн, представники департаменту міжнародної освіти. Всіх присутніх зі святом щиро привітали лідери африканських країн, молодь із яких навчається у СумДУ.