Телефонуйте прямо зараз:

тел. +38 (0542) 68-78-46

Оберіть мову сайту:

Новини СумДУ

Сумський державний науково-дослідний інститут мінеральних добрив і пігментів увійшов до складу СумДУ

У Сумському державному університеті буде створено новий структурний підрозділ на базі Державного підприємства «Сумський державний науково-дослідний інститут мінеральних добрив і пігментів». Відповідний наказ підписала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. Наразі працює ліквідаційна комісія з припинення Державного підприємства.

Сумський державний науково-дослідний інститут мінеральних добрив і пігментів здійснює науково-технічний супровід технологій виробництва фосфорних мінеральних добрив, органо-мінеральних добрив, неорганічних пігментів, лакофарбових матеріалів, коагулянтів для водоочищення, очищення стічних вод і солей неорганічних кислот, утилізації відходів виробництв.

Викладачі та студенти СумДУ взяли участь у проведенні ХІV Всеукраїнського турніру юних журналістів

Викладачі й випускники кафедри журналістики та філології Сумського державного університету вкотре взяли активну участь у проведенні ХІV Всеукраїнського турніру юних журналістів, який відбувся у Сумській гімназії №1. Організатор турніру: Алла Федорина - голова Сумського обласного прес-клубу, заслужений журналіст України, викладач кафедри журналістики та філології СумДУ. У заході взяли участь 25 команд із різних областей України.

Волонтери СумДУ відвідали центр реінтеграції бездомних осіб

20 квітня волонтери Сумського державного університету відвідали центр реінтеграції бездомних осіб та надали гуманітарну допомогу його жителям.

Студенти-волонтери зібрали аптечки з необхідними препаратами для першої медичної допомоги; закупили засоби особистої гігієни та продукти харчування. Більша частина коштів – зібрані раніше під час благодійних акцій, також декілька волонтерів зробили власний внесок.

Науковці СумДУ розпочали виконання грантового проекту за програмою Європейського Союзу «HORIZON 2020»

Завдяки плідній діяльності наукової групи під керівництвом доктора медичних наук Максима Погорєлова Сумський державний університет увійшов до консорціуму, який отримав фінансування за програмою HORIZON 2020 Marie Skłodowska-Curie Research and Innovation Staff Exchange (MSCA-RISE). Оскільки програма передбачає виконання наукових досліджень із забезпеченням академічних обмінів науковців з країн-партнерів, планується 44 візити представників СумДУ до провідних університетів та компаній Європи і близько 50 візитів вчених-іноземців до України.

У СумДУ обрали найгарнішу студентку

19 квітня у Сумському державному університеті традиційно відбувся конкурс краси та жіночності – «Міс СумДУ -2018». За творчою концепцією 9 учасниць на один вечір перетворилися на зірок Голівуду, адже цьогорічний конкурс проходив у стилі вручення премії «Оскар».

7 жовтня у Конгрес-центрі Сумського державного університету відбувся святковий захід до Дня незалежності Нігерії. У святкуванні взяли участь іноземні студенти африканських країн, представники департаменту міжнародної освіти. Всіх присутніх зі святом щиро привітали лідери африканських країн, молодь із яких навчається у СумДУ.