Телефонуйте прямо зараз:

Оберіть мову сайту:

Новини СумДУ

Наукові розробки СумДУ представили на Міжнародному форумі інновацій

21-23 листопада у Києві відбувся ІІІ Міжнародний форум інновацій «Innovation Market». Захід зібрав новаторів, винахідників, виробників та вендорів провідних інноваційних технологій, експертів у сфері інновацій, авторів startup проектів, представників бізнесу, інвестиційно-фінансових установ та консультантів у сфері захисту інтелектуальної власності. Учасники форуму презентували розробки у сферах ІТ, телекомунікацій, Hі Тech, екології, енергетики, фінансів, маркетингу, управління, освіти та науки, авіації та космосу, військовій, транспорту, машинобування тощо.

СумДУ підписав угоду про співпрацю з Міжнародним інститутом буддистських вчень Нагананда, Шрі-Ланка

7 грудня делегація Сумського державного університету відвідала Міжнародний інститут буддистських вчень Нагананда (Шрі-Ланка). Під час візиту була підписана угода щодо співпраці у сфері дистанційного та онлайн навчання громадян Шрі-Ланки зі спеціальності «Комп’ютерні науки». Делегати СумДУ - перший проректор Василь Карпуша,  директор організаційно-методичного центру Юрій Зубань та  координатор програми співпраці з іноземними інституціями Тетяна Майборода презентували технології навчання, доповненої реальності, зустрілися з деканами факультетів Інституту, представили можливості підготовки у СумДУ доктора філософії англійською мовою, взяли участь в  урочистій церемонії відкриття нового корпусу Інституту.

Викладачка СумДУ – призерка Міжнародного аматорського турніру з бадмінтону

7-9 грудня у м. Шарм-ель-Шейх (Єгипет) відбувся перший Міжнародний аматорський турнір з бадмінтону «Sunrise-2018», у якому взяла участь старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту Сумського державного університету Антоніна Сірик. До участі в турнірі викладача запросив Київський бадмінтонний клуб. Антоніна Сірик посіла третє місце в жіночій парній категорії WD40+, друге місце у змішаній парній категоріі XD40+  та виборола золоті нагороди з Тетяною Родкіною (м.Дніпро) у жіночій парній категорії WD50+.

СумДУ впроваджуватиме концепцію освіти впродовж життя спільно з місцевою владою та громадськими організаціями

12 грудня в Сумській міській раді відбулося підписання Меморандуму про взаєморозуміння та співробітництво в напрямку освіти дорослих. Підписи під документом поставили ректор Сумського державного університету Анатолій Васильєв, сумський міський голова Олександр Лисенко, представники Інституту міжнародного співробітництва «Німецька асоціація народних університетів» (DVV International) в Україні, Громадська спілка «Українська асоціація освіти дорослих», Громадська організація «Центр освіти впродовж життя».

Студенти СумДУ поспілкувалися із дипломатами Представництва ЄС

7 грудня студенти Сумського державного університету поспілкувалися із радниками з політичних питань посольств країн-членів Європейського Союзу в Україні. Захід відбувся в межах практико-орієнтованого навчання дисципліни «Політологія», за сприяння заступниці кафедри психології, політології та соціокультурних технологій СумДУ Андріани Костенко. Напередодні дипломати побували в Харкові.

7 жовтня у Конгрес-центрі Сумського державного університету відбувся святковий захід до Дня незалежності Нігерії. У святкуванні взяли участь іноземні студенти африканських країн, представники департаменту міжнародної освіти. Всіх присутніх зі святом щиро привітали лідери африканських країн, молодь із яких навчається у СумДУ.