Телефонуйте прямо зараз:

тел. +38 (0542) 68-78-46

Оберіть мову сайту:

Новини СумДУ

У СумДУ відбувся фестиваль творчості іноземних студентів «Світ без війни»

8 грудня у Сумському державному університеті відбувся традиційний фестиваль творчості для іноземних студентів. Цього року фестиваль отримав нову назву – «Світ без війни». Перший проректор СумДУ Василь Карпуша у своєму вітальному слові до студентів зазначив: «Наш університет – це дуже велика багатонаціональна родина. Дуже приємно, що захід демонструє: студенти тут живуть мирно, у злагоді, вони підтримують один одного. Ця родина має спільну назву – СумДУ. Я хочу побажати всім нам, у першу чергу, мирного неба. Не забувайте про те, що ваші успіхи сприяють миру на всій Землі!».

У СумДУ іноземні студенти відсвяткували День незалежності Танзанії

9 грудня студенти Сумського державного університету з Танзанії відзначили День незалежності своєї країни. У програмі заходу був святковий концерт з народними піснями і танцями, частування стравами національної кухні, театральні постановки в національних костюмах тощо.

Представник СумДУ взяв участь у німецько-українській молодіжній конференції

З 6 по 11 грудня у Берліні (Німеччина) відбулася німецько-українська молодіжна партнерська конференція. Сумський державний університет на заході представив директор студентського клубу «Спортлайн» Віктор Мунтян - голова Сумської молодіжної ради відокремленого підрозділу ГС «Національна молодіжна рада України».

У СумДУ названо переможців конкурсу грантів НТСА

У цьому році проведено черговий конкурс на гранти Наукового товариства студентів (слухачів), аспірантів, докторантів і молодих вчених Сумського державного університету (далі - НТСА). На конкурс було подано 34 проекти від представників всіх інститутів і факультетів. Конкурсна комісія відповідно до діючого положення про гранти НТСА організувала незалежну експертизу запитів та рекомендувала до фінансування у 2018 році 14 проектів за трьома категоріями: 5 проектів, які будуть виконуватись лише студентами; 5 проектів, які будуть виконуватись студентами й аспірантами; 4 проекти, які будуть виконуватись молодими вченими, аспірантами і студентами.

Команда СумДУ «Ніколь Кідман» здобула Зимовий кубок «Ліги сміху»

За результатами голосування тренерів та батлу Зимовий кубок «Ліги сміху» отримала команда «Ніколь Кідман» Сумського державного університету.

Загалом за трофей змагались 11 команд, в тому числі «Луганська збірна», «Трио разные», «Любимый город», «Замок Любарта», «Вот эти парни»,  «Лукас», «Крупа», «Минипанки», «Винницкие», «Де ришелье».

7 жовтня у Конгрес-центрі Сумського державного університету відбувся святковий захід до Дня незалежності Нігерії. У святкуванні взяли участь іноземні студенти африканських країн, представники департаменту міжнародної освіти. Всіх присутніх зі святом щиро привітали лідери африканських країн, молодь із яких навчається у СумДУ.