Телефонуйте прямо зараз:

тел. +38 (0542) 68-78-46

Оберіть мову сайту:

Новини СумДУ

QS World University Rankings 2018: Сумський державний університет – серед 3% кращих університетів світу

Міжнародний рейтинг QS World University Rankings, який вважається одним із найбільш авторитетних у світі, четвертий рік поспіль підтверджує позиції Сумського державного університету серед кращих університетів світу та України.

У СумДУ відкрито навчально-дослідну лабораторію з біомедичної інженерії

20 червня в Сумському державному університеті відбулося урочисте відкриття навчально-дослідної лабораторії з біомедичної інженерії в рамках проекту «Біомедична інженерна освіта у регіоні Східного Партнерства» (BME-ENA) програми ЄС Темпус. Лабораторія сприятиме навчанню магістрів за цією спеціальністю. На сьогодні учасники проекту від України – Сумський державний університет та Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» розробили спільний навчальний план з біомедичної інженерії для магістрів із урахуванням рекомендацій університетів Європейського Союзу. Було започатковано внутрішню мобільність студентів та аспірантів між НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» та СумДУ.

У СумДУ пройшов інформаційний захід «День кар'єри ЄС» (+відео)

У Конгрес-центрі Сумського державного університету пройшов інформаційний захід «День кар'єри ЄС», спрямований на ознайомлення молоді зі шляхами професійного зростання, освітніми та кар’єрними можливостями для молоді в європейському просторі.

Викладачі СумДУ взяли участь у реалізації грантового проекту «Твій професійний путівник»

Завершено грантовий проект «Твій професійний путівник», який було реалізовано за підтримки Сумського державного університету та ГО "Рада молодих вчених" в межах функціонування освітньої ініціативи #Studyspace. Протягом квітня-червня близько 200 школярів м. Суми та Сумської області розвивали навички свідомого та відповідального вибору майбутньої професії.

Філологи СумДУ вибороли перше місце у Відкритій Євро-Азіатській першості з наукової аналітики

Лінгвісти кафедри германської філології Сумського державного університету посіли І місце у галузевій національній першості з наукової аналітики (секція філологічні науки). Наукові доробки сумських вчених були високо оцінені лінгвістами різних країн - Грузії, Казахстану, Болгарії, Молдови.

Спільна наукова робота доцента професора Світлани Швачко, професора Ірини Кобякової та студента 6 курсу Віталія Степанова виборола срібну та бронзову нагороди та бронзовий диплом. Була також відзначена спільна робота професора Ірини Кобякової, доцента Світлани Баранової та студентки 6 курсу Інни Поліщук.

7 жовтня у Конгрес-центрі Сумського державного університету відбувся святковий захід до Дня незалежності Нігерії. У святкуванні взяли участь іноземні студенти африканських країн, представники департаменту міжнародної освіти. Всіх присутніх зі святом щиро привітали лідери африканських країн, молодь із яких навчається у СумДУ.