Телефонуйте прямо зараз:

тел. +38 (0542) 68-78-46

Оберіть мову сайту:

Новини СумДУ

Сумський державний університет – у четвірці кращих вишів України згідно з міжнародними рейтингами Webometrics та uniRank

Міжнародні рейтинги Webometrics та uniRank опублікували рейтинги університетів світу станом на липень 2018 року. Сумський державний університет підтвердив своє місце у рейтингу Webometrics та суттєво покращив свій результат у рейтингу uniRank, увійшовши до четвірки кращих вишів України разом з КНУ ім. Т. Шевченка, НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського» та ЛНУ ім. І. Франка. Сумарно обидва рейтингу обраховують понад 300 українських закладів вищої освіти.

СумДУ отримав максимальну кількість місць державного замовлення за спеціальністю «Право»

Сумський державний університет отримав максимальну кількість бюджетних місць для здобуття ступеня магістра, яка могла бути рекомендована на спеціальність 081 «Право» у цей ЗВО.

В оприлюдненому списку рекомендованих 16 абітурієнтів СумДУ на освітню програму «Правознавство» та 6 абітурієнтів на освітню програму «Інтелектуальна власність».

Студенти СумДУ - призери юнацького Кубку Європи з дзюдо

11 та 12 серпня студенти Сумського державного університету взяли участь у поєдинках юніорського Кубку Європи з дзюдо, які пройшли у місті Клуж-Напока на півночі Румунії. Під час змагань зустрілися 230 спортсменів з Європи, Канади, Мозамбіку та Зімбабве.

СумДУ здобув найбільше призових місць у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

У 2017-2018 навчальному році Сумський державний університет отримав 103 призових місця за підсумками проведеного Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей. Це найвищий показник серед закладів вищої освіти України.

У СумДУ розпочато програму підготовки аспірантів за спеціальністю “Міжнародне бізнес-адміністрування та бізнес аналітика”

У Сумському державному університеті розпочато програму підготовки аспірантів англійською мовою за спеціальністю “Міжнародне бізнес-адміністрування та бізнес аналітика”. Чотири викладачі з партнерського університетського коледжу Гани, які стали аспірантами цієї програми за заочною формою навчання перебували у СумДУ три тижні - у період з 10 по 28 липня.

7 жовтня у Конгрес-центрі Сумського державного університету відбувся святковий захід до Дня незалежності Нігерії. У святкуванні взяли участь іноземні студенти африканських країн, представники департаменту міжнародної освіти. Всіх присутніх зі святом щиро привітали лідери африканських країн, молодь із яких навчається у СумДУ.