Телефонуйте прямо зараз:

тел. +38 (0542) 68-78-46

Оберіть мову сайту:

Новини СумДУ

У СумДУ пройшло засідання Президії ради проректорів з наукової роботи та директорів наукових установ МОН України

20 жовтня в Сумському державному університеті відбулося засідання Президії ради проректорів з наукової роботи та директорів наукових установ Міністерства освіти і науки України. Участь у засіданні взяв заступник Міністра освіти і науки України Максим Стріха. До СумДУ прибули представники 20 закладів вищої освіти. Засідання провів голова Президії, проректор з наукової роботи Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського» Михайло Ільченко.

Науковці СумДУ взяли участь у підсумкових зустрічах міжнародного грантового проекту «ALIGN» програми ЄС Темпус

5-10 жовтня науковці Сумського державного університету взяли участь у підсумкових заходах у рамках реалізації міжнародного грантового проекту «ALIGN: Досягнення та регулювання балансу між освітніми програмами та кваліфікаційними рамками» програми ЄС Темпус.

У СумДУ відбувся VІІ обласний турнір юних економістів

На базі навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС» Сумського державного університету відбувся VII Сумський обласний турнір юних економістів. Цей захід проводиться спільно з Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації. Цього року турнір проходив з 12 по 14 жовтня. У турнірі взяли участь 18 команд з міста Суми та Сумської області.

У СумДУ відзначили День захисника України

Студенти Сумського державного університету долучилися до святкування Дня захисника України та Дня українського козацтва. Із цієї нагоди кожен факультет протягом тижня демонстрував свою розважально-просвітницьку програму.

Волонтери СумДУ відвідали вихованців Штепівської школи-інтернату

12 жовтня волонтери Сумського державного університету відвідали Штепівську спеціальну школу-інтернат. Студенти підготували для вихованців закладу насичену концертно-розважальну програму, яка включала танці, пісні, цікаві руханки, вірші, ігри, інтерактив. Окрім концертної програми студенти-волонтери привезли гуманітарну допомогу: канцелярські набори, настільні ігри, футбольні м’ячі, шоколадні цукерки, іграшки та одяг.

7 жовтня у Конгрес-центрі Сумського державного університету відбувся святковий захід до Дня незалежності Нігерії. У святкуванні взяли участь іноземні студенти африканських країн, представники департаменту міжнародної освіти. Всіх присутніх зі святом щиро привітали лідери африканських країн, молодь із яких навчається у СумДУ.